„AGENT GWIAZDY 3” – KTO OKAŻE SIĘ AGENTEM?
Opublikowano: 21/02/18

Do rozgrywek przystąpiło 14 uczestników, wśród których jedna osoba starała się wszystkim utrudnić wykonywanie zadań. Każdy z etapów podsumowywał test, z którego zwycięsko wychodzili ci, którzy prawidłowo typowali tożsamość Agenta. 

Zadania nie należały do najłatwiejszych: spacer na wysokości ponad 300 metrów nad poziomem morza, konwersacje po chińsku na ulicach Hongkongu, poszukiwanie wskazówek pośród tysiąca oblicz Buddy czy odczytywanie kodu do sejfu w trakcie laserowego pokazu świateł to tylko niektóre z nich. Najwytrwalszym udało się dotrzeć na Bali, gdzie musieli zmierzyć się z duchami, oceanem, błotem, ulewnym deszczem oraz własną pamięcią, która czasami okazuje się najbardziej zawodna. 

Wśród 14 zawodników znalazł się nasz Aktor, Tomasz Ciachorowski. Jak sam przyznaje, udział w programie pozwolił Mu lepiej poznać samego siebie, przełamać swoje słabości i reakcje w ekstremalnych sytuacjach. Niezwykle cenne są dla Niego również nowe przyjaźnie, które pomimo ciągłej obserwacji i atmosferze rywalizacji- przetrwały. 

 

Oglądajcie „Agent Gwiazdy 3” w każdy wtorek o godz. 21:30 w TVN 

 

Tomasz Ciachorowski

źródło: X-NEWS

 

Uczestnicy 3. edycji „Agent Gwiazdy”

źródło: Jastrząb Post