ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ W SERIALU „WSZYSCY KOCHAJĄ ROMANA”
Opublikowano: 23/01/17

     Miło nam poinformować  o rozpoczeciu zdjęć do nowego serialu komediowego TVN „Wszyscy kochają Romana” w reżyserii Jurka Bogajewcza.

Aneta Todorczuk-Perchuć wciela się w rolę Doroty, żony tytułowego Romana. Dorota na codzień mierzy się z dużymi wyzwaniami opiekując się trójką małych dzieci. 

Stałymi gośćmi pod dachem domu Romana i Doroty są mieszkający nieopodal jego mama, tata oraz brat Robert, który wrócił do rodziców po rozwodzie. To oni właśnie są przyczyną konfliktów, do których dochodzi w domu Romana. Maryla  to „matka kwoka” – ma dobrą radę na każdą okazję i dla każdego, ale zawsze jego gotowa wbić szpilę synowej. Natomiast ojciec Zygmunt to klasyczny mruk, facet w bardzo starym stylu, okazujący swojej rodzinie miłość w sposób niezwykle introwertyczny.

„Wszyscy kochają Romana” to adaptacja amerykańskiego serialu stacji CBS zatytułowanego „Everybody Loves Raymond”, który w Polsce pokazywały stacje TV Puls i Comedy Central, a obecnie emituje go Comedy Central Family. W USA sitcom doczekał się dziesięciu sezonów liczących w sumie 210 odcinków i otrzymał trzynaście statuetek Emmy. Swoją wersję serialu zrealizowali dotychczas Rosjanie.

 

Aneta Todorczuk-Perchuć

Fot. TVN