ANNA KÓZKA DOŁĄCZYŁA DO OBSADY SERIALU „PIERWSZA MIŁOŚĆ”
Opublikowano: 07/02/17

     Już w najbliższy piątek w serialu „Pierwsza Miłość” pojawi się Anna Kózka, wcielając się w postać pięknej Nikoli, która zawróci w głowie Radkowi i Błażejowi.

Wątek Nikoli z dnia na dzień będzie coraz to ciekawszy! Zacznie się od Błażeja , Nikola pomoże chłopakowi z dziwną sytuacją, która przydarzy mu się w taksówce.

     Piątek trzynastego okaże się dla Błażeja (Paweł Krucz) nie tyle pechowy, co… przełomowy. Chłopak, pomimo ostrzeżeń przesądnego Stacha (Stanisław Jaskułka), postanowi nie rezygnować z pracy tego dnia. 

Nawet nie będzie przeczuwał, że jeden z kursw zapamięta do końca życia… Kobieta przy nadzieji, która wsiądzie do jego taksówki, okaże się być w bardzo zawansowanej ciązy. Błażej brutalnie się o tym przekona, gdy przyjdzie mu osobiście odebrać poród! 

Cierpiąca pasażerka będzie zdana tylko na przerażonego, Króla. Zdesperowany chłopak zacznie dzwonić po karetkę, jednak pomoc nie zjawi się na czas. Z opresji wybawi go dziewczyna, która przypadkiem zobaczy, co się dziej. Nikola (Anna Kózka) zrobi na Błażeju takie wrażenie, że nie będzie mógł o niej zapomnieć. Kiedy nastepnego dnia spotkają się na ulicy, uda mu się zaprosić ją na kawę. Niestety w Barbarianie wpadną na Radka (Mateusz Banasiuk), któremu ślicznotka też zawróci w głowie! Kiedy umówi się z nią na oglądanie kolekcji w pracowni Sabiny dopadną go wyrzuty sumienia. Poskromi swoje dzikie żądze i wytłumaczy jej, że nie potrafi tak bespardonowo odbić koledze dziewczyny. Nicola będzie zszokowana! Okaże się, że nie na to liczyła umawiając się z Radkiem…

 

Zapraszamy do oglądania serialu „Pierwsza Miłość”

  od poniedziałku – piątku  g. 18:00 w Telewiji Polsat !!!

 

Anna Kózka

www.superseriale.se.pl

www.superseriale.se.pl