BARBARA KAŁUŻNA I MAGDA KAREL W SERIALU „O MNIE SIĘ NIE MARTW”
Opublikowano: 23/01/17

     Czegoś takiego nie było już od dawna. Dwie, a właściwie trzy nasze znakomite Aktorki wystąpią w 3. odcinku drugiej serii serialu „O mnie się nie martw”. O kim mowa?

W pierwszych minutach odcinka zobaczymy Magdę Karel w roli sekretarki na uczelni, na której chciałaby studiować główna bohaterka, Jadwiga Małecka. Problemem jest zamknięta rejestracja online, dlatego pani sekretarka spokojnie tłumaczy problem i próbuje go jakoś rozwiązać.

    Drugą z bohaterek kreuje Barbara Kałużna. W serialu nosi to samo imię i jest klientką Marcina Kaszuby. Nie chce, by jej syn miał kontakt ze swoim ojcem, Japończykiem, ponieważ obawia się, że były partner zechce zabrać go do siebie. W końcu zawiera kompromis z byłym mężem i postanawia wyjechać na jakiś czas do Japonii razem z synem.

    Katarzyna Ankudowicz, czyli Marta- sekretarka w kancelarii Wiktora Zarzyckiego, która na stałe gości w piątkowe wieczory na ekranach telewizorów, w dzisiejszym odcinku także się pojawi. Zamieszanie wokół osoby Kaszuby przysparza jej wiele nerwów. Jak sobie z tym poradzi?

 

Zapraszamy przed telewizory!

Piątek, TVP2 godz. 20:10

 

Barbara Kałużna w roli Barbary, klientki Marcina Kaszuby

fot. www.seansik.tv

fot. www.seansik.tv

Magda Karel jako sekretarka na uczelni

fot. www.seansik.tv

fot. www.seansik.tv

Katarzyna Ankudowicz w roli sekretarki, Marty

fot. www.seansik.tv