ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ JAKO ŻONA ROMANA W SERIALU “WSZYSCY KOCHAJĄ ROMANA”
Published byMonday January 23rd, 2017

Już 2 września (piątek) o g. 20:00 premiera pierwszego odcinka serialu “Wszyscy kochają Romana” w reżyserii Jurka Bogajewicza. W role żony Romana, Dorote wciela się Aneta Todorczuk-Perchuć.

 

Dorota jest inteligentną, silną i niezależną kobietą. Pracowała, jako specjalista do spraw PR. Gdy poznała Romana robiła karierę.

 
 
 

Po ślubie jednak rzuciła pracę, zostając etatową żoną i matką. Nie jest idealną panią domu, za to daje swojej rodzinie dużo ciepła i miłości. Świetnie zna swojego męża. Wie jakie są jego wady i zalety. Wie też dokładnie, jakie kobiece sztuczki zastosować, żeby uzyskać, to czego chce.

Kiedyś uznała za dobry pomysł mieszkanie w pobliżu teściów, licząc na ich pomoc w opiece nad dziećmi. Dziś żałuje, że wyszła z taką propozycją. Maryla, Zygmunt i Robert traktują jej dom, jak swój własny i regularnie wtrącają się w życie Doroty i Romana.

Próbuje egzekwować swoje prawo do prywatności, ale nie bardzo jej to wychodzi. Namawia Romana, by wyrwał się spod rządów twardej ręki swojej matki.

Stosunki synowej i teściowej można zresztą opisać jako „napięte”. Za to zwykle bez problemu dogaduje się z Zygmuntem i Robertem, chociaż nie jest zachwycona ich opiniami na temat jej życia osobistego. W porównaniu z rodziną Romana, Dorota wydaje się być zupełnie zwyczajna…

Zapraszamy do oglądania serialu “Wszyscy kochają Romana” w każdy piątek o g. 20:00 w TVNie!!!

 

Aneta Todorczuk-Perchuć

Fot. TVN/Marek Jaśkiewicz

Fot. TVN/Marek Jaśkiewicz

Fot. TVN/Szymon Świętochowski

Fot. TVN/Szymon Świętochowski