JUŻ DZIŚ FINAŁ „TAŃCA Z GWIAZDAMI” A W NIM NASZA WSPANIAŁA ANNA KARCZMARCZYK!
Opublikowano: 15/01/17

 

      Ostatni, finałowy odcinek 5. edycji „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami” już dzisiaj. Pękamy z dumy i posiadamy się ze szczęścia, że o Kryształową Kulę zawalczy nikt inny, a cudowna Ania Karczmarczyk…

     Pierwsze poważne zderzenie się z tańcem, kilkanaście tygodni spędzonych na salach treningowych, występy na żywo przed milionami widzów i wymagającym jury. Wszystkiemu temu poddała się Ania Karczmarczyk, wspaniała polska Aktorka, która- jak się okazało- mogłaby być również doskonałą tancerką. 

     Już pierwszy odcinek 5. edycji programu przejdzie za sprawą Ani do historii. Zmysłowe tango w wykonaniu pary numer 10 zaowocowało maksymalną liczbą punktów. Wówczas zaczęło się zapowiadać bardzo interesująco, a przygoda Ani z tańcem zaczęła rozkwitać na dobre. 

     Kolejne tygodnie to nowe rytmy i styl, Ania i Jacek zachwycali m.in. cha-chą, slow foxtrotem i jive’em. 

     Dziś, kiedy przed nami Wielki Finał „Tańca z Gwiazdami”, chcemy ogromnie POGRATULOWAĆ Ani i Jackowi za to, że tak świetnie radzą sobie w roli debiutantów. Ania, która nigdy nie miała styczności z tańcem oraz Jacek, który po raz pierwszy wcielił się w rolę trenera tego programu. 

ANIU I JACKU, Wy już jesteście wygrani! 

Wszystkich Was zapraszamy do obejrzenia ostatniego już odcinka 5. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz wysyłania prawdziwego morza głosów na Anię i Jacka – SMS o treści 10 pod numer 7370

 

Startujemy o godz. 20:05 w POLSACIE!

 

Anna Karczmarczyk zaprezentowała ogromny talent taneczny

fot. Aga Taukert