KAMIL KULA W ODCINKU AUTORSTWA KAROLINY FRANKOWSKIEJ SERIALU „OJCIEC MATEUSZ”
Opublikowano: 14/02/17

     Już w czwartek (7.03.2013) zapraszamy na 110 odcinek serialu „Ojciec Mateusz” scenariusz Karoliny Frankowskiej gościnnie wystąpi Kamil Kula.

Serial TVP cieszy się ogromną popularnością. Pemierowy odcinek 9. sezonu serialu obyczajowego „Ojciec Mateusz” obejrzało aż 5 285 tys. widzów. Udziały ukształtowały się na poziomie 31,5 proc.

Opis odcinka:

SPRAWA HONORU 
Nocul i Gibalski spisują zeznania rodziny Jareckich, w których domu doszło do włamania. Natalia pada ofiarą kieszonkowca. Zgłasza kradzież na komendzie. Szczegółowo opisuje podejrzanego. Na szkolnym boisku ministranci grają w piłkę. Między Wojtkiem Banachem i drugim chłopcem dochodzi do brutalnego faulu. Po meczu Mateusz widzi, jak rodzice Wojtka kłócą się. Gdy później ksiądz odwiedza rodzinę Banachów wita go krzyk kobiety. Na podłodze leży nieprzytomny Wiktor Banach. Możejko i Karolina jadą do jednostki wojskowej, w której służy kapitan Banach. Dowódca i prokurator wojskowy nie chcą jednak współpracować z policją. Kolega Wiktora opowiada sierżant Górskiej o nieprawidłowościach, które Wiktor wykrył w jednostce. Złodziej portfela Natalii zostaje zatrzymany. Okazuje się, że włamał się także do domu Banachów i widział sprawcę napadu.

SPRAWA HONORU 
Nocul i Gibalski spisują zeznania rodziny Jareckich, w których domu doszło do włamania. Natalia pada ofiarą kieszonkowca. Zgłasza kradzież na komendzie. Szczegółowo opisuje podejrzanego.

Na szkolnym boisku ministranci grają w piłkę. Między Wojtkiem Banachem i drugim chłopcem dochodzi do brutalnego faulu. Po meczu Mateusz widzi, jak rodzice Wojtka kłócą się. Gdy później ksiądz odwiedza rodzinę Banachów wita go krzyk kobiety. Na podłodze leży nieprzytomny Wiktor Banach.

Możejko i Karolina jadą do jednostki wojskowej, w której służy kapitan Banach. Dowódca i prokurator wojskowy nie chcą jednak współpracować z policją. Kolega Wiktora opowiada sierżant Górskiej o nieprawidłowościach, które Wiktor wykrył w jednostce. Złodziej portfela Natalii zostaje zatrzymany. Okazuje się, że włamał się także do domu Banachów i widział sprawcę napadu.

 

Zapraszamy do oglądana serialu „Ojciec Mateusz” czwartek (7 marca)

o g. 20:20 w TVP1!!!!

 

Kamil Kula

źródło: akpa.pl