KATARZYNA ANKUDOWICZ I MAGDALENA STUŻYŃSKA W NOWYM SHOW „SUPER DZIECIAK”
Opublikowano: 24/01/17

     W każdą sobotę, od 10 października będziemy mogli obserwować popisy najmłodszych w programie „Super Dzieciak”, walczących o najwyższą wygraną. Nowością jest to, program należy do nielicznych, w których nie ma przegranych. Poznamy 40-tkę utalentowanych „Dzieciaków”, których występy poddawane będą ocenom nawet setki jurorów. Takie show jeszcze nie było!

   W roli prowadzącej zadebiutuje Katarzyna Ankudowicz, która podobnie jak uczestnicy, już od najmłodszych lat wiedziała, że zostanie aktorką. Wyzwanie, przed którym stanęła, daje jej wiele satysfakcji i wzruszeń. Jak sama mówi w wywiadzie:

„Muszę przyznać, że jest to trudne zadanie, ponieważ prowadzimy program o dzieciach, dla dzieci i z dziećmi. Mimo że mam rękę do dzieci, wiedzę i wykształcenie, to jest to talent show, czyli rywalizacja. Są tu porażki i zwycięstwa. Zdaję sobie sprawę, że tu wszyscy wygrywają, bo każdy z uczestników dostaje stypendium, ale jest to trudne. Mimo wszystko staram się wspierać dzieci i nie przesadzać z inwazją swoją osobą. Udział w tym programie daje mi ogromną frajdę. Podróże do dzieci i ich rodzin są bardzo inspirujące. To jest zaszczyt i przyjemność poznawać takich ludzi”.

     Z kolei Magdalena Stużyńska zasiądzie w jury. W uczestnikach zamierza zwracać szczególną uwagę na naturtalność, spontaniczność i zaangażowanie. Na pytanie, jak podoba Jej się praca przy produkcji, odpowiedziała:

„To mi się podoba. Może dlatego, że jestem naprawdę zafascynowana tym programem. Udział w nim mnie unosi. Widok tylu wspaniałych utalentowanych dzieci, które jednocześnie mają w sobie mnóstwo pokory i skromności. One są świadome tego, że muszą ciężko pracować. Zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie, ma już na koncie jakieś sukcesy. Nie przychodzą do tego programu żeby zaistnieć jednorazowo, ale jest to pewien etap w ich wysiłkach na drodze do osiągania szczytów”.

Obu Paniom życzymy powodzenia, a Was zapraszamy na „SuperDzieciaka”

co sobotę, w Polsacie o godz. 20:05

 

Magdalena Stużyńska jako jurorka w programie „Super Dzieciak”

fot. www.facebook.com/SuperDzieciak

Katarzynę Ankudowicz zobaczymy w roli prowadzącej

fot. www.facebook.com/SuperDzieciak