KATARZYNA ZIELIŃSKA I TOMASZ CIACHOROWSKI W NOWYM SERIALU „WMIKSOWANI.PL”
Opublikowano: 24/01/17

     10 listopada rozpocznie się emisja nowego serialu platformy Onet.pl, pt. „Wmiksowani.pl”. Wśród doborowej obsady znajdują się Katarzyna Zielińska i Tomasz Ciachorowski. W jakie role się wcielą?

     Kasia Zielińska jako serialowa Monika Trott- scenarzystka z kompletną dysortografią. Matka Kalinki, którą opiekuje się niania. Obie panie. Obie panie mają dość trudne relacje ze sobą, na szczęście ważne jest dla nich dobro Kalinki. Monikę najczęściej zobaczyć można w etnicznych stylizacjach.

Ma hopla na punkcie diet, bez przerwy wynajduje u siebie i u córki kolejne urojone nietolerancje i alergie pokarmowe.

     Tomasz Ciachorowski jako Michał Piorun jest bratem Sabiny. Spokojny, flegmatyczny, małomówny, stroniący od ludzi. Ożywia się dopiero, gdy zaczyna mówić o swojej pracy. Po latach spędzonych za granicą, wrócił do Polski i zajmuje się prowadzeniem małego, ekologicznego gospodarstwa.

Od niedawna współpracuje z warszawskimi restauracjami, dostarczając do nich produkty eko. Nie zwraca uwagi na wygląd zewnętrzny, jest totalnym bałaganiarzem- niedoczesany, zarośnięty, w drucianych okularach. Jego ulubionym strojem jest koszula w kratkę, kapelusz w stylu wędkarskim i znoszone dżinsy.

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania „Wmiksowanych.pl”

 

Serialowa Monika z córeczką Kalinką

fot. „Wmiksowani.pl”

fot. „Wmiksowani.pl”

Tomasz Ciachorowski jako Michał Piorun

fot. „Wmiksowani.pl”

fot. „Wmiksowani.pl”