KATARZYNA ZIELIŃSKA NOMINOWANA DO NAGRODY „GWIAZD DOBROCZYNNOŚCI”
Opublikowano: 30/01/17

     Gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów na naszą cudowną Aktorkę, Katarzynę Zielińską, która nominowana jest w kategorii SPOŁECZEŃSTWO.

     W ramach podziękowania za pomoc w licznych zbiórkach pieniężnych, wspieranie fundacji oraz użyczanie własnego wizerunku dla wielu kampanii społecznych, w 2009 roku powstał Plebiscyt „Gwiazdy Dobroczynności”. Od niespełna dekady, organizacje pozarządowe, fundacje firm i menadżerowie mają możliwość zgłaszaniado Plebiscytu Gwiazdy, które aktywnie i skutecznie wspomagają działalności charytatywne. Laureatów Plebiscytu nagradza się statuetką „Gwiazdy Dobroczynności” oraz czekiem na 5 000 zł dla wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Kasia od dwóch lat jest Ambasadorką Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD), zajmującej się niesieniem pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzinom. Ponadto, od wielu lat wspiera ogólnopolskie akcje charytatywne i crowdfundingowe: „Misie dla misi”, „Moda na serce”, akcja DKMSu „Wspólnie przeciw białaczce”, WOŚP, „Puść oko do Szymona”, „Budzimy Sebastiana”, „Uratuj oczko Kuby”, „Międzynarodowy dzień głuchych 2016”. 

Katarzyna Zielińska

fot. Agencja Bumerang

 

 

 

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na Aktorkę o wielkim sercu,
która aktywnie wspiera wiele fundacji -
KATARZYNĘ ZIELIŃSKĄ.

Swoje głosy oddawać można pod adresem www:
http://glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl/projekty

Trzymamy kciuki!