MAJA BOHOSIEWICZ I ANNA KARCZMARCZYK W NOWYM SERIALU „ZA MARZENIA”!
Opublikowano: 24/02/18

 Najbliższego poniedziałku, wbrew utartemu hasłu z filmu Chmielewskiego, nie da się nie lubić. Dlaczego? 

Już za dwa dni zobaczymy pierwszy odcinek nowego serialu TVP2 – „Za marzenia„, a w nim w głównych rolach dwie nasze aktorki: Maja Bohosiewicz i Anna Karczmarczyk. 

Obyczajowo-komediowa produkcja opowiada o losach trójki przyjaciół, którzy z wielkimi oczekiwaniami przeprowadzają się do Warszawy. Rzeczywistość okazuje się jednak niejednokrotnie zaskakiwać i rozczarowywać młodych marzycieli, którzy dzielnie wspierają się w trudnych momentach. 

W głównych rolach zobaczymy nasze aktorki: Zosia Morawiec (Maja Bohosiewicz) i Anka Wolańska (Ania Karczmarczyk). 

Zosia jest absolwentką psychologii, którą nudzi dotychczasowa praca. Niezawodna, wygadana i empatyczna, pewnego dnia „w prezencie” zyskuje jeszcze jednego przyjaciela- niesfornego yorka Niuńka. Dziewczyna z sercem na dłoni, na której pomoc zawsze można liczyć. 

Anka pracuje jako charakteryzatorka na planie znanej polskiej telenoweli. Choć praca przy tej produkcji nie jest spełnieniem jej marzeń, z przyjemnością przebywa w pracy, w której ma możliwość spędzać czas ze swoim chłopakiem Pawłem. Jednym z najtrudniejszych momentów w jej życiu jest zdrada niewiernego chłopaka, który nieudolnie będzie próbował odzyskać zaufanie ukochanej.

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania „ZA MARZENIA” już od najbliższego poniedziałku, co tydzień, w TVP2! 

 

 Maja Bohosiewicz jako Zosia Morawiec

fot. Karolina Grabowska/FormaProduction

 

Anna Karczmarczyk jako Anka Wolańska

fot. Karolina Grabowska/FormaProduction