MONIKA PIKUŁA GOŚCINNIE W SERIALU „OJCIEC MATEUSZ”
Opublikowano: 09/02/17

     Już dziś o 20:20 zapraszamy na 115 odcinek serialu „Ojciec Mateusz”, w którym gościnnie pojawi się Monika Pikuła. 

Monika wcieli się w postać Elizy Górki – córki Wiesława. Po maturze,  Eliza zaczyna pracę w barze, aby pomóc ojcu. Od śmierci matki opiekuje się też swoim młodszym bratem, który wpada w złe towarzystwo. Aby spłacić długi Darek i Eliza wymyślają pewną intrygę, która okaże się dramatyczna w skutkach.

Opis Odcinka:

Do Sandomierza przyjeżdża 24-letni Konrad Partyka, który szuka Nocula (Michał Piela). Mężczyzna pokazuje funkcjonariuszowi zdjęcie swojej matki i listy, które przed laty otrzymała od niego. Jest przekonany, że Mieczysław jest jego ojcem. Ich rozmowę przerywa nadejście Basi (Ewa Konstancja Bułhak). 
Mąż okłamuje ją, że nieznajomy jest jego krewnym. Nieco później podczas spotkania z Mateuszem (Artur Żmijewski) Nocul wspomina wesele matki Konrada, na które zaprosiła jego i kolegów z jednostki wojskowej. Zdradza, że pisał do niej potem listy, ale na żaden nie odpowiedziała. Postanawia wyjaśnić sprawę Konrada.
Wkrótce w jednym z sandomierskich barów dochodzi do napadu. Nocul jest świadkiem kradzieży srebrnej bransoletki właściciela lokalu. Dochodzi do szarpaniny.

 

 

Zapraszamy do oglądana serialu „Ojciec Mateusz” czwartek (11 kwietnia)

o g. 20:20 w TVP1!!!!