NASI AKTORZY W NOWYM SERIALU „ZA MARZENIA”
Opublikowano: 26/02/18

Od dzisiejszego wieczoru w każdy poniedziałek będziemy spotykać się z bohaterami nowego serialu „Za marzenia„. Komediowo-obyczajowa produkcja powstała na kanwie książki pt. „Zaczaruj mnie” autorstwa Karoliny Frankowskiej, która jest główną scenarzystką serialu. Wspomagała ją w tym również Magda Karel. W głównych rolach zobaczymy Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk i Piotra Nerlewskiego. 

Maja wciela się w postać Zosi Morawiec- absolwentki studiów psychologicznych, która marzy o zdobywaniu doświadczenia u jednej z najbardziej cenionych psycholożek w kraju. Niestety, w wyniku wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji, nadal musi znosić humory niewdzięcznego szefa w obecnej pracy. Ciepła, empatyczna i zdeterminowana dziewczyna, dla której najważniejsza jest przyjaźń z Anką Wolańską (Anna Karczmarczyk).
Ankę od samego początku czeka wiele kłopotów: zdrada ukochanego, reprymenda od reżysera (Maciej Radel) telenoweli, przy produkcji której pracuje oraz krzywdzący komentarz najlepszego przyjaciela i współlokatora, Bartka. 

Cała trójka, dzięki sile prawdziwej przyjaźni, na szczęście z każdych opresji potrafi wyjść obronną ręką. Na swej drodze spotyka wiele osób, które w mniejszy lub większy sposób wpływają na ich życie. Tak będzie w przypadku pozostałych bohaterów, w których wcielają się nasi podopieczni.

Piotr Ligienza – niewierny Paweł, chłopak Ani, który po romansie z uwodzicielską Kariną (Malwina Bielicka), w jeszcze bardziej nieudolny sposób będzie próbował odzyskać zaufanie ukochanej.

Paulina Chruściel – znana aktorka Inga Malik, jedna z bohaterek telenoweli, na planie której pracuje Anka. W tej samej produkcji występuje również Szymon Korcz (Kamil Kula)- zapatrzony w siebie artysta, który z czasem nawiąże bliższą relację z Zosią. Oprócz Ani, charakteryzacją na planie zajmuje się przyjazny i życzliwy Robuś (Jakub Mazurek). 

Magda Karel jako Marzenka okaże się być prawdziwym wsparciem dla, poirytowanej bezwzględnością szefa, Zosi. Obie pracują w biurze doradztwa zawodowego Erwina Danielaka (Mikołaj Cieślak). Erwin to typowy egoista, który nie liczy się z potrzebami swoich pracowników i za nic ma ich prawa oraz oczekiwania. 

W nietypowej roli zobaczymy Marcina Perchucia, odtwórcę roli zaniedbanego Szczepana. Jego losy skrzyżują się pewnego popołudnia z losami Zosi, która widząc krzywdę mężczyzny, bez wahania postanowi mu pomóc.

W pierwszym odcinku poznamy także Barbarę Kałużną – znudzoną wybrykami Bartka bizneswoman, która decyduje się zwolnić chłopaka po tym, gdy kolejny raz okaże się, że w kasie brakuje pieniędzy… 

Serdecznie zapraszamy do oglądania serialu „ZA MARZENIA” 

w każdy poniedziałek w TVP2! 

Emisja pierwszego odcinka już dziś o godz. 21:35!

 

Główni bohaterowie „Za marzenia”: Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski i Maja Bohosiewicz

fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton