„SINGIELKA” Z ANNĄ OBERC I KAMILEM KULĄ JUŻ OD 5 PAŹDZIERNIKA W TVN
Opublikowano: 13/02/17

   W poniedziałkowe popołudnie, 5 października, wejdzie na antenę Telewizji TVN nowy serial „Singielka”. To opowieść o pełnym perypetii poszukiwaniu prawdziwej miłości, choć życie w pojedynkę nie doskiera głównej bohaterce. Powodem gorących poszukiwań jest ślub przyrodniej siostry z Robertem (w tej roli Kamil Kula). Ogromne wsparcie daje jej grono przyjaciół, wśród których zobaczymy również Annę Oberc (serialową Monikę).

Anna Oberc zagra szaloną recepcjonistkę, bliską przyjaciółkę Elki- głównej bohaterki. To bardzo kobieca i urolkiwa postać, która sporo namiesza w życiu redacji. W jej życiu nie zabraknie przygód i przelotnych romansów, czego będzie mogła jej pozazdrościć niejedna singielka. Czy obie panie odnajdą upragnioną miłość?

Z kolei Kamil Kula wystąpi w roli Roberta – narzeczonego siostry Elki (głównej bohaterki). Nagle wszystko zaczyna kręcić się wokół zakochanej pary, planującej za niespełna rok wziąć ślub. Warto dodać, że Robert jest ulubieńcem całej rodziny, ktora z radością wyczekuje wyjątkowej uroczystości. Czy potencjalny nowy partner Elki zdobędzie sympatię najbliższych tak jak on?

Zapraszamy przed telewizory!

 

„Singielka” w TVN od poniedziałku do piątku o godz. 17:25

 

 

Anna Oberc zagra Monikę, przyjaciółkę głównej bohaterki

fot. www.telemagazyn.pl

 

Robert planuje poślubić Monikę, siostrę głównej bohaterki

fot. www.superseriale.se.pl