×

o nas:

Agencja Aktorska BUMERANG działa na rynku od 2006r. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy naszych specjalistów, ich pracy i kreatywności, zagościła w czołówce firm reprezentujących największe nazwiska polskiego kina i telewizji.

Kompleksowo, profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do każdego z projektów angażujących naszych artystów, dbamy o najwyższy komfort współpracy, dostęp do kompletu informacji, bezpieczeństwo oraz opiekę prawną i medialną.

0

lat na rynku

Absolwenci 

prestiżowych 

szkół i akademii 

teatralnych

Reprezentowani przez nas aktorzy należą do grona absolwentów prestiżowych szkół i akademii teatralnych. Ich warsztat i doświadczenie doceniają wybitni reżyserzy oraz producenci, a także największe domy mediowe, czego wynikiem są angaże do licznych produkcji oraz kampanii reklamowych.

Od kilku lat rozwijamy też działalność międzynarodową. Sukcesywnie rozwijamy współpracę zagraniczną, dzięki której naszych aktorów zobaczyć można w międzynarodowych produkcjach. 

Nieustanny rozwój i potrzeba tworzenia pozwalają nam realizować oryginalne i wyjątkowe koncepty, wyróżniające BUMERANG na tle innych agencji aktorskich.

BUMERANG to gwarancja najwyższego poziomu współpracy, szybkiej reakcji i najlepszego warsztatu aktorskiego naszych twórców.

Stawiamy na rozwój

Powstanie i ekspansja social-mediów przyczyniły się do reprezentowania naszych Podopiecznych jako Twórców Internetowych i połączenia Agencji Bumerang z Agencją Forma PR.  

W swoim portfolio mamy zrealizowanych wiele współprac influencerskich i kampanii reklamowych, a baza zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększa.

Zapraszamy do współpracy!